گوشت گوساله امید شمیلا
گوشت گوساله منجمد
گوشت-گوساله-منجمد-امید-شمیلا
امید-شمیلا-گوشت-گوساله-منجمد
previous arrow
next arrow

 گروه شرکتهای شمیلا مفتخر است بدینوسیله رسالت خود را جهت تامین نیاز های مراکز دامپروری ، مرغداری و همچنین تولید کنندگان کلیه محصولات مربوطه و با توجه به نیاز کشور در خصوص عرضه مواد پروتئینی اعلام نماید.

زمینه های فعالیت این گروه شامل واردات ، توزیع و فروش نهاده های دامی و آبزیان و محصولات پروتئینی از جمله گوشت قرمز منجمد، حبوبات، غلات، ادویه جات و دانه های روغنی در ســطح کشور ، همچنــین صادرات میوه تازه ، پسته ، قیر و… میباشد.

این گروه با فعالیت مستمر در چند دهه اخیرتوانسته است که با تکیه بر نیروی انسانی متخــصص و متعهد ، همگام با رشد صنعت دام و طیور و محصولات پروتئینی در ایران  خـود را به عنوان یکــی از شرکــت های پیشرو در زمینه تامین تمامی اقلام غذایی مختلف مرتبط با ایـــن حوزه ، معرفی کرده و قصد دارد با بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات ، ضـمن ارتقا توانمندی های شـرکت در راستای اهـداف مــد نظر ، رضایت ذینفعان خود را به بهترین نحو تامین نماید.

گروه شرکتهای شمیلا با حفظ رضایت مشتریان و تامین کنندگان خود ، توانسته است که در تمامی نقاط مختلف کشور نیروی های انسانی متعهدی را به خدمت گیرد و در اکثر شــهر های بزرگ کشور دفاتر توزیع برای خدمت رسانی به مشتریان خود راه اندازی نموده و هم اینک موفق شده است که با سرعت رشد بسـیار بالایی ، نیاز های مشتــریان خود را در سطح کشوری شناخته و انواع محــصولات را با خدمــات ویژه ای به فروش برساند.

 

ملاک اصلی توصیف ارزش های سازمانی درگروه شمیلا ، در تعامل و همکاری با کلیه اشــخاص حقـــیقی مرتبط با مجموعه می باشد. در این راستا  انصـاف ، عدالت ، صداقت ، و احترام به رقبا و همکاران و همچنین رعایت امانت را به عنوان ارزش های سازمان تلقی می نماید.